1. Du skal nu vælge hvilke bolcher du ønsker at blande
Du vælger nemt bolcher ved at klikke på dem. Herefter bliver de tilføjet din blanding i bunden af siden. Hvis du gerne vil vælge det samme bolche to gange, så klikker du blot på det to gange. Herefter vil et 2 tal over bolchet markere at du har valgt bolchet 2 gange2. Du har valgt
Nedenfor kan du se de bolcher du har valgt indtil videre. Hvis du ønsker at skifte et eller flere bolcher ud, så kan du blot klikke på det lille X ved siden af hvert bolche.Pris som konfigureret: 16.00 kr
Følg os på Instagram


Læs om hvordan vi blev kongelig hofleverandør
Vi er stolte over at være Kongelig Hofleverandør, hvilket vi har været siden 1991. Udnævnelsen skete samme år som vores 100 års jubilæum.
Vi er meget rørte over denne gestus, som belønner vores families passion for kun at levere den bedste kvalitet og leve op til de stolte håndværkstraditioner.
Læs mere
3 Generationer af Bolchekogere
